בריאות מערכת העיכול

רפואה סינית

 

 

 

 בריאות מערכת העיכול

מערכת העיכול היא המרכז של הגוף, הבסיס להזנה, לצמיחה ולהתפתחות שלנו. כאשר מערכת העיכול אינה מאוזנת, אנחנו מאבדים את המרכז שלנו, הן מבחינה פיזית והן מבחינה רגשית. הדבר יכול לבוא לידי ביטוי במחלות במערכת העיכול או בסימפטומים נפשיים, כמו מחשבות לא בריאות או מחשבות ורגשות כפייתים וטורדניים.
בקליניקה שלי אני מטפלת בהצלחה בבעיות בריאות מערכת העיכול – גסטרואנטרולוגיה. אני משתמשת בפתרונות היעילים של הרפואה הסינית לבעיות של תסמונת המעי הרגיז - IBS , מחלת קרוהן, קוליטיס כיבית, כיבי קיבה, זיהום הליקובקטר פילוֹרִי, טחורים, סדקים, תסמונת בארט, עצירות כרונית, נפיחות וגזים, כאבי בטן, צרבת ומרפלוקס – GERD.

  • דיקור סיני קוליטיס
  • רפואה סינית GERD
  • דיקור סיני מעי רגיז
  • My Speciality S2
 

 

האמצעים של הרפואה הסינית

דיקור סיני

הדיוק שבדיקור הסיני

דיקור סיני משפיע על גוף ונפש. הרפואה הסינית העתיקה מאמינה שדיקור אל תוך ערוץ (מרידיאן) משחררת קיפאון אפשרי, ועוזרת לכונן מחדש את האיזון הגופני. גישתי לדיקור הסיני הינה דיוק ותכליתיות. ישנן כ360 נקודות דיקור בהן אני יכולה לבחור, אך המפתח לטיפול מוצלח הוא דיוק. בהתאם לגישה הסינית הקלאסית, אני משתמשת במחטים ספורות על מנת להגיע לתוצאה הרצויה. חשוב לבחור מדקר סיני מומחה, מומלץ ובעל הסמכה טובה, כי שלב האבחון ובחירת הטיפול משלבים שימוש בידע ונסיון נרחבים כדי להגיע לתוצאה האופטימאלית.

אוסי גבע דיקור סיני

 

צמחי מרפא סיניים אוסי גבע

לא על המחט לבדה

כל מטופל/ת, אשר אני מאבחנת ומחליטה לטפל בו/ה בצמחי מרפא, מקבל/ת מרשם מותאם אישית. לכל צמח יש השפעות תרופתיות ייחודיות, אשר מזינות, מווסתות את חוסר איזון, מפחיתות דלקת, מצננות או מחממות את הגוף, ועוד. בדומה לדיקור, גם בבחירת צמחי המרפא הסיניים חשובה ההתאמה והאבחון המדוייק, לכן כדאי לבחור מטפל מומלץ בעל נסיון, ידע, והסמכה רצינית בתחום.

קרא עוד על איך הרפואה הסינית פועלת ועל הטיפולים שניתן לקבל.

צמחי מרפא סיניים אוסי גבע לטיפול במעי רגיז